Hakkımızda

Hakkımızda

2007 yılında Abdurrahman Koyuncu tarafından Beylikdüzü’nde kurulan Mavi Okyanus Sürücü Kursu, 13 yıldır Yakuplu Merkez Mahallesi, Hürriyet Bulvarı, No:125F adresinde hizmet vermektedir. Ayrıca diğer iki şubesi (Avcılar, Bizimkent) ile sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Sürücü Kursu sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur. Bu sebeple Mavi Okyanus Sürücü Kursu Eğitim Kurumları'nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kalite yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Mavi Okyanus Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standardını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.


Misyonumuz


Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma
sunmak; sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek; 14 adet son model eğitim aracımız ve 22 eğitimciden oluşan uzman kadromuzla hizmet vererek sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak.


Vizyonumuz


Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygu-lamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz. Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız. Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız. Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.


Uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık
yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız.

Whatsapp